Hakkımızda

          Merhaba,

  • Ben Özge, eşimin sayesinden hayatıma giren Scottisfold cinsi biricik kedim olan Bomonti ile başladı Petili Dünya hikayem.
  • Aslında ilk olarak Bomonti ye bir sayfa açarak başladım. Onun her anını tüm hayvan severlerle paylaşmak istiyordum. Gittiğimiz her yere yanımızda geldi. Zaten aşırı sevecen ve ilgi delisi bir kedi olur kendisi J Tabi birde yeni üyemiz var Asuman cinsi Bristish Blue Point Bomonti nin kızı olur kendileri pek bir yaramaz
  • Sıra Hikayemizde,
  • Evde olan kumaşlarım birkaç kıyafetler yaptım. Bu yetenek nereden geldi diye sorarsanız. Aslında moda tasarı mezunuyum..İnstagram üzerinden hazırlamış olduğum ürünlere merak ve talep oldukça daha çok yoğunlaştım. Sonrasında eşim ve ailemiz bize bu konuda bayağ bir destek verdi. Hayal gücünde sınır yoktur. Ben hayal ettikçe yavaş yavaş ürünler ortaya çıktı. Neden dedim patili dostlarımızın da bir tarzı olmasın. Bizler dışarıya çıktığımızda defalarca ne giyim diye düşünüyoruz. Artık dostumuza da ne giydirsem diye düşünme vakti.Sadece dışarıda değil evin içinde de onun bir tarzı var artık diyebilirsiniz.
  • Zaten onları bu şekilde gördükçe insanın durmadan bir şeyler alası geliyor. Petili Dünya ailesi olarak ürünlerimizin %80 i tarafımızdan atölyemizde üretilmektedir. Tasarımlar ve kumaş  seçimleri tamamen bana ait. Bir çok kez numune hazırlanıyor, çizim yapılıyor ,ayrıntılar düşünülüyor, rahat etmeleri için her detay düşünülüyor. Almış olduğumuz geri bildirim olunca mutlaka değerlendiriyorum. Hayvanlara olan sevgimi hazırlamış olduğum her ürüne resmen işliyorum. Kendi imzamı taşıyan bu ürünleri sizlere sunmaktan gurur duyuyorum. En güzeli de  şu ki o mutlu fotoğraflar bana geldiğinde suratımda kocaman bir gülümseme oluşuyor.
  • Kıyafetlerimiz hazır olduktan sonra patili dostlarımız giymeye başladığında içimdeki heyecanı anlatmakla bitiremem herhalde. Bazen sokakta, bazen sosyal medyada kendi tasarımlarıma denk geldikçe mutluluktan ağzım kulaklarıma varıyor. Ayrıca en önem verdiğimiz konu ise sokak hayvanlarına yardım etmek. Petili Dünyadan gelen gelir bir kısmı sokak hayvanlarına mama ve parazit aşısı olarak kullanılmaktadır. Yapılan her alışveriş de paketlerin içine minik mama paketleri konulmaktadır. 

          Bu yolda yanımda olup bana her türlü destek olan eşime ve  büyüklerime sonsuz saygılarımı sunuyorum.